Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Millicent
Millicent

Opis:
Millicent pojawiła się tylko raz (na szczęście!), w filmie krótkometrażowym Rabbit Romeo. Gruba jak słoń i brzydka jak noc listopadowa króliczyca z Rosji zakochała się w Bugsie po uszy. Gdy próbowała go pocałować, Bugs podsunął jej wentylator, na co Millicent stwierdziła Nieźle, jak na początkującego!. Bugs pozbył się jej chwilę później w trochę brutalny, acz skuteczny sposób - wyrzucił ją przez okno.
Napisz komentarz   


  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011